Stojak do folii i materiałów

Stojak do folii i materiałów są niezbędnym narzędziem dla wielu branż. Stanowią one bezpieczną platformę do przechowywania, organizowania i transportowania dużych rolek folii lub materiału. Ich wszechstronność sprawia, że są niezastąpione w wielu różnych zadaniach. Stojaki sprawdzają się od przechowywania folii bąbelkowej, przez membrany dachowe, po duże rolki produkcyjne tkanin tapicerskich. Pro-Efekt jest wiodącym producentem stojaków na folie i materiały, które oferują wybór wielkości, stylu i funkcji. Nasze stojaki do folii i tkanin wytrzymują do 30kg na półkę i są wyposażone w wytrzymałe kółka, co ułatwia manewrowanie w każdym środowisku. Można wykorzystać stojaki na folię bąbelkową, tkaniny tapicerskie, agrowłókniny, folie różnej szerokości jak również membrany dachowe, które mogą być używane do ochrony przed wodą lub uszkodzeniem. Wreszcie, stojak na duże rolki produkcyjne oferuje wiele stacji rolkowych z regulowanymi rolkami górnymi. Rolki sprawią, że załadunek i rozładunek jest łatwiejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki niezawodnym rozwiązaniom Pro-Efekt w zakresie stojaków na folie i materiały, możesz czuć się pewnie wiedząc, że Twoje materiały są bezpieczne podczas pracy.

Stojak do folii

Stojak z nożem i miarą

Stojak z nożem i miarą Pionier to idealny stojak do mierzenia i nawijania różnych materiałów. Takich jak membran dachowych, pianek, tkanin, folii paroizolacyjnych, siatek podtynkowych i agrowłóknin z dużych rolek produkcyjnych na małe ilości handlowe. Ten stojak do folii nożowo-pomiarowy jest odpowiedni dla materiałów na rolce o szerokości od 0,5m do 2m i zawiera modele dla rolek o szerokości 125cm, 165cm, 205cm. Posiada dwa koła z hamulcami dla łatwej mobilności i solidną stalową ladę. Ponadto konstrukcja tego stojaka została zespawana przed malowaniem proszkowym w lakierni, aby zapewnić maksymalną trwałość. Za dodatkową opłatą można nawet dodać ręczną lagownice poruszającą się na szynie. Dzięki temu zwiekszy się dokładność oraz wydajność procesu pracy. Stojak do folii i tkanin Pioneer jest idealnym narzędziem dla każdego, kto potrzebuje mierzyć lub ciąć materiały w szybki, wygodny i efektywny sposób.

Stojak choinkowy na folie i tkaniny

Stojak choinkowy na folie i tkaniny to doskonałe narzędzie do przechowywania i organizowania do 20 rolek materiału w zależności od średnicy. Oferują wygodę ze względu na możliwość szybkiego ustawienia i usunięcia, co pozwala na ich łatwe przenoszenie. Usunięcie metalowych rurek, na których normalnie wisiałyby rolki, znacznie ułatwia ten proces. System „take-and-go” jest idealny dla rolek o szerokości do 200 cm, a dzięki 2 lub 4 kółkom ma dużą mobilność, co czyni go idealnym dla magazynów, hoteli, hurtowni materiałów tapicerskich i budowlanych.Stojak do folii i tkanin to świetny sposób na efektywne przechowywanie materiałów przy jednoczesnej oszczędności miejsca w Twoim obiekcie.

wygląd Stojaka choinkowego na folie i tkaniny
Stojak do folii Masa

Masywny Stojak do folii – MASA

 

Stojak na folię MASA to mocny i niezawodny stojak. Jest to spawana konstrukcja stalowa pomalowana proszkowo. Stojak na folie MASA z łatwością pomieści do 10 rolek folii budowlanej, folii dachowej, membrany dachowej, folii paroizolacyjnej. Także nadaje się do siatki tynkarskiej, pianki pod panele, folii bąbelkowej, siatki na krety, tkaniny, włókniny, agrowłókniny, dzianiny, płótna i tekstyliów. Może obsługiwać rolki o średnicy do 30 cm i wadze do 30 kg. Wyposażony jest w dwa lub cztery koła zapewniające mobilność i doskonale współpracuje z naszym urządzeniem nawijającym Pionier A160. Wystarczy podjechać stojakiem pod nawijarkę i pobrać materiał bezpośrednio ze stojaka na nawijarkę. Dodatkowo do sprzętu można dokupić rurki łożyskowe wraz z płytkami, które blokują ruch rolki na boki. Stojak na folię MASA to świetne rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje łatwego sposobu na szybki i sprawny transport dużych ilości materiałów.